Filtrele

Kiralık Volvo V40 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Volvo V40 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Volvo V40 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

251 TL ile 251 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Volvo V40 2013 , İstanbul Küçükçekmece
Volvo V40 2013
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
261
251
1 Gün / 251
Aracı İncele
Yorumlar8
Esnek Teslim Konumu - Küçükçekmece/İstanbul
Özellikler
    Volvo V40 Araç Kiralama, Volvo Rent a Car, Volvo V40 Kiralık Araç

    Volvo V40 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Volvo V40 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.