Filtrele

Kiralık Toyota Avensis Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Toyota Avensis kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Toyota Avensis kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

166 TL ile 166 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Toyota Avensis 2016 , Antalya Muratpaşa
Toyota Avensis 2016
  • Benzin
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
179
166
1 Gün / 182
Aracı İncele
Atatürk Devlet Hastanesi - Muratpaşa/Antalya
Özellikler
    Toyota Avensis Araç Kiralama, Toyota Rent a Car, Toyota Avensis Kiralık Araç

    Toyota Avensis kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Toyota Avensis Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.