Filtrele

Kiralık Nissan Juke Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Nissan Juke kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Nissan Juke kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

121 TL ile 121 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Nissan Juke 2011 , İstanbul Üsküdar
Nissan Juke 2011
  • LPG
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 1 dk
  • Kaza Sigortası
132
121
1 Gün / 121
Aracı İncele
Esnek Teslim Konumu - Üsküdar/İstanbul
Özellikler
    Nissan Juke Araç Kiralama, Nissan Rent a Car, Nissan Juke Kiralık Araç

    Nissan Juke kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Nissan Juke Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.