Filtrele

Kiralık Honda Cr-Z Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Honda Cr-Z kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Honda Cr-Z kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

208 TL ile 208 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Honda CR-Z 2012 , İzmir Karabağlar
Honda CR-Z 2012
  • Hibrid
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 6 dk
  • Kaza Sigortası
218
208
1 Gün / 208
Aracı İncele
Yorumlar2
Poligon Mh. - Karabağlar/İzmir
Özellikler
    Honda Cr-Z Araç Kiralama, Honda Rent a Car, Honda Cr-Z Kiralık Araç

    Honda Cr-Z kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Honda Cr-Z Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.