Aracın Garajyeri'nde İse Ayda 1000 TL Kazanabilirsin

Garajyeri'nde aracını kiraya veren araç sahipleri ayda 1000 TL kazanabiliyor, siz de aracınızı kullanmadığınız zamanlarda Garajyeri üzerinden kiraya vererek kazanmaya başlayabilirsiniz. Aracınızı kaydedin detaylı bilgilendirme için sizi arayalım. 

 

Türkiye'nin ilk ve tek kişiden kişiye araç kiralama hizmeti veren araç kiralama platformu Garajyeri'nde araç sahipleri ayda 1000 TL garanti ücret kazanabiliyor. Siz de 1000 TL programından faydalanmak ya da konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimizle veya araç yöneticiniz ile ileitşime geçebilirsiniz. 

1000 TL garanti programından yararlanabilecek araçlar araç yöneticilerimiz tarafından aracın konumu, özellikleri vb. unsurlar göz önünde bulundurularak seçilmektedir, programa dahil olabilcek araç sahipleri ile araç yöneticilerimiz iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Aracınızı kullanmadığınız zamanlarda kiraya vererek ayda 1000 TL garanti ücret kazanmak için tek yapmanız gereken aracınızı kaydedip, size gelen kiralama isteklerini onaylamak. 

Program dahilindeki araç sahiplerinin aylık kazançları 1000 TL'nin altında kalırsa, eksik kalan tıtar Garajyeri tarafından tamamlanmaktadır. 1000 TL garanti programında aracını kiraya veren araç sahiplerimizin aylık geliri eğer 1000 TL'nin üzerinde olursa kazancının tamamı araç sahibine ödenmektedir.

Garajyeri'nde kiralanan araçlar kiralama boyunca aracın tam değerini kapsayacak şekilde Doğa Sigorta güvencesi ile tüm risklere karşı kaskolanmaktadır. Sen de aracını sisteme kaydederek Garajyeri'nin sağladığı avantajlardan faydalanabilirsin. 

Eğer Garajyeri üyesi iseniz ek gelir kazanmak için arkadaşlarınızı da sisteme davet edebilirsiniz. Garajyeri'nden aracınızı kiraya vermesi için arkadaşınızı sisteme davet ederek toplam 200 TL kazanabilirsiniz. Arkadaşını davet kampanyası ile ilgili detaylara web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala