Filtrele

Kiralık Volvo Xc90 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Volvo Xc90 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Volvo Xc90 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

926 TL ile 926 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko, sigorta ve KDV dahildir

Kiralık Volvo XC90 , İstanbul Sancaktepe
Volvo XC90
  • Dizel
  • Otomatik
  • Şoförlü
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 1 dk
937
926
1 Gün / 926
Aracı İncele
Kardiyum Avm - Sancaktepe/İstanbul
Özellikler
    Volvo Xc90 Araç Kiralama, Volvo Rent a Car, Volvo Xc90 Kiralık Araç

    Volvo Xc90 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Volvo Xc90 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.