Filtrele

Kiralık Volvo S60 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Volvo S60 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Volvo S60 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

295 TL ile 295 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Volvo S60 2013 , İstanbul Atatürk Havaalanı
Volvo S60 2013
  • Benzin
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 14 dk
  • Kaza Sigortası
309
295
1 Gün / 295
Aracı İncele
Yorumlar5
Esnek Teslim Konumu - Atatürk Havaalanı/İstanbul
Özellikler
    Volvo S60 Araç Kiralama, Volvo Rent a Car, Volvo S60 Kiralık Araç

    Volvo S60 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Volvo S60 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.