Filtrele

Kiralık Volvo S40 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Volvo S40 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Volvo S40 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

180 TL ile 180 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Volvo S40 2008 , Antalya Kaş
Volvo S40 2008
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
190
180
1 Gün / 180
Aracı İncele
Yat Limanı - Kaş/Antalya
Özellikler
    Volvo S40 Araç Kiralama, Volvo Rent a Car, Volvo S40 Kiralık Araç

    Volvo S40 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Volvo S40 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.