Filtrele

Kiralık Renault Trafic Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Renault Trafic kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Renault Trafic kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

218 TL ile 218 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Renault Trafic 2015 , İstanbul Bayrampaşa
Renault Trafic 2015
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 2 dk
  • Kaza Sigortası
231
218
1 Gün / 218
Aracı İncele
Mecidiyeköy Mahallesi, Şişli/İstanbul, Türkiye - Bayrampaşa/İstanbul
Özellikler
    Renault Trafic Araç Kiralama, Renault Rent a Car, Renault Trafic Kiralık Araç

    Renault Trafic kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Renault Trafic Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.