Filtrele

Kiralık Renault Captur Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Renault Captur kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Renault Captur kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

99 TL ile 99 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Renault Captur 2013 , Kayseri Melikgazi
Renault Captur 2013
  • Benzin
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
112
99
1 Gün / 99
Aracı İncele
Yorumlar1
Çeçenistan Parkı - Melikgazi/Kayseri
Özellikler
    Renault Captur Araç Kiralama, Renault Rent a Car, Renault Captur Kiralık Araç

    Renault Captur kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Renault Captur Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.