Filtrele

Kiralık Opel İnsignia Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Opel İnsignia kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Opel İnsignia kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

275 TL ile 275 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko, sigorta ve KDV dahildir

Kiralık Opel Insignia , İstanbul Üsküdar
Opel Insignia
  • Benzin
  • Manuel
  • Şoförlü
  • Minimum : 21 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 2 dk
285
275
1 Gün / 275
Aracı İncele
Yorumlar3
Göztepe Metro İstasyonu - Üsküdar/İstanbul
Özellikler
    Opel İnsignia Araç Kiralama, Opel Rent a Car, Opel İnsignia Kiralık Araç

    Opel İnsignia kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Opel İnsignia Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.