Filtrele

Kiralık Nissan Navara Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Nissan Navara kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Nissan Navara kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

223 TL ile 223 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Nissan Navara 2009 , Sakarya Erenler
Nissan Navara 2009
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
232
223
1 Gün / 244
Aracı İncele
Esnek Teslim Konumu - Erenler/Sakarya
Özellikler
    Nissan Navara Araç Kiralama, Nissan Rent a Car, Nissan Navara Kiralık Araç

    Nissan Navara kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Nissan Navara Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.