Filtrele

Kiralık Mercedes-Benz B Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Mercedes-Benz B kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Mercedes-Benz B kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

189 TL ile 189 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Mercedes - Benz B 2009 , Aydın Efeler
Mercedes - Benz B 2009
  • LPG
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
203
189
1 Gün / 189
Aracı İncele
Cuma Mahallesi, 09010 Efeler/Aydın, Türkiye - Efeler/Aydın
Özellikler
    Mercedes-Benz B Araç Kiralama, Mercedes-Benz Rent a Car, Mercedes-Benz B Kiralık Araç

    Mercedes-Benz B kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Mercedes-Benz B Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.