Filtrele

Kiralık Jeep Compass Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Jeep Compass kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Jeep Compass kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

199 TL ile 199 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Jeep Compass 2013 , İstanbul Bahçelievler
Jeep Compass 2013
  • LPG
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 1 dk
  • Kaza Sigortası
210
199
1 Gün / 218
Aracı İncele
Yorumlar2
Bahçelievler/İstanbul, Türkiye - Bahçelievler/İstanbul
Özellikler
    Jeep Compass Araç Kiralama, Jeep Rent a Car, Jeep Compass Kiralık Araç

    Jeep Compass kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Jeep Compass Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.