Filtrele

Kiralık Ford Kuga Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Ford Kuga kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Ford Kuga kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

174 TL ile 174 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Ford Kuga 2011 , İstanbul Pendik
Ford Kuga 2011
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 4 dk
  • Kaza Sigortası
184
174
1 Gün / 174
Aracı İncele
Yorumlar1
Pendik/İstanbul, Türkiye - Pendik/İstanbul
Özellikler
    Ford Kuga Araç Kiralama, Ford Rent a Car, Ford Kuga Kiralık Araç

    Ford Kuga kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Ford Kuga Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.