Filtrele

Kiralık Ford B-Max Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Ford B-Max kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Ford B-Max kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

164 TL ile 164 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Ford B-Max 2014 , İstanbul Kağıthane
Ford B-Max 2014
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 21 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
177
164
1 Gün / 164
Aracı İncele
Kağıthane/İstanbul, Türkiye - Kağıthane/İstanbul
Özellikler
    Ford B-Max Araç Kiralama, Ford Rent a Car, Ford B-Max Kiralık Araç

    Ford B-Max kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Ford B-Max Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.