Filtrele

Kiralık Fiat 500l Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Fiat 500l kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Fiat 500l kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

181 TL ile 181 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Fiat 500l 2014 , Çanakkale Merkez
Fiat 500l 2014
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 23 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 6 dk
  • Kaza Sigortası
193
181
1 Gün / 181
Aracı İncele
Kepez Belediyesi - Merkez/Çanakkale
Özellikler
    Fiat 500l Araç Kiralama, Fiat Rent a Car, Fiat 500l Kiralık Araç

    Fiat 500l kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Fiat 500l Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.