Filtrele

Uzunköprü Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti ile Uzunköprü Edirne'da araba ilanlarına ulaşabilir saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com Edirne Uzunköprü civarında güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

Uzunköprü Araç Kiralama

112 TL ile 112 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Toyota Corolla 2016 , Edirne Uzunköprü
Toyota Corolla 2016
  • Benzin
  • Manuel
  • Minimum : 21 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
126
112
1 Gün / 112
Aracı İncele
Uzunköprü, Kırkkavak Köyü/Uzunköprü/Edirne, Türkiye - Uzunköprü/Edirne
Özellikler
    Uzunköprü Araç Kiralama, Uzunköprü Rent a Car, Uzunköprü Kiralık Araç

    Uzunköprü bölgesindeki kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Uzunköprü Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.