Filtrele

Kiralık Citroen C3 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Citroen C3 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Citroen C3 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

243 TL ile 243 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Citroën C3 2012 , İstanbul Maltepe
Citroën C3 2012
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 21 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 1 dk
  • Kaza Sigortası
253
243
1 Gün / 222
Aracı İncele
Yorumlar1
Maltepe/İstanbul, Türkiye - Maltepe/İstanbul
Özellikler
    Citroen C3 Araç Kiralama, Citroen Rent a Car, Citroen C3 Kiralık Araç

    Citroen C3 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Citroen C3 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.