Filtrele

Kiralık Chevrolet Lacetti Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Chevrolet Lacetti kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Chevrolet Lacetti kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

134 TL ile 134 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Chevrolet Lacetti 2009 , İstanbul Beyoğlu
Chevrolet Lacetti 2009Min: 3 gün
  • LPG
  • Manuel
  • Minimum : 21 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
144
134
1 Gün / 123
Aracı İncele
Yorumlar1
Sururi Mehmet Efendi Mahallesi - Beyoğlu/İstanbul
Özellikler
    Chevrolet Lacetti Araç Kiralama, Chevrolet Rent a Car, Chevrolet Lacetti Kiralık Araç

    Chevrolet Lacetti kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Chevrolet Lacetti Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.