Filtrele

Kiralık Chevrolet Captiva Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Chevrolet Captiva kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Chevrolet Captiva kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

94 TL ile 94 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Chevrolet Captiva 2009 , Ankara Çankaya
Chevrolet Captiva 2009
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
106
94
1 Gün / 94
Aracı İncele
Üniversiteler Mh., 06800 Çankaya/Ankara, Türkiye - Çankaya/Ankara
Özellikler
    Chevrolet Captiva Araç Kiralama, Chevrolet Rent a Car, Chevrolet Captiva Kiralık Araç

    Chevrolet Captiva kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Chevrolet Captiva Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.