Filtrele

Çanakkale Merkez Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti ile Merkez Çanakkale'da araba ilanlarına ulaşabilir saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com Çanakkale Merkez civarında güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

Çanakkale Merkez Araç Kiralama

198 TL ile 198 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Fiat 500l 2014 , Çanakkale Merkez
Fiat 500l 2014
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 23 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 6 dk
  • Kaza Sigortası
210
198
1 Gün / 198
Aracı İncele
Kepez Belediyesi - Merkez/Çanakkale
Özellikler
    Çanakkale Merkez Araç Kiralama, Çanakkale Merkez Rent a Car, Çanakkale Merkez Kiralık Araç

    Çanakkale Merkez bölgesindeki kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Çanakkale Merkez Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.