Filtrele

Kiralık Cadillac Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Cadillac kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Cadillac marka kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

800 TL ile 800 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko, sigorta ve KDV dahildir

Kiralık Cadillac STS , İstanbul Fatih
Cadillac STS
  • Benzin
  • Otomatik
  • Şoförlü
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 250
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
813
800
1 Gün / 800
Aracı İncele
Ayasofya Camii - Fatih/İstanbul
Özellikler
    Cadillac Araç Kiralama, Cadillac Rent a Car, Cadillac Kiralık Araç

    Cadillac kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Cadillac Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.