Filtrele

Kiralık Bmw X5 Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Bmw X5 kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Bmw X5 kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

387 TL ile 387 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık BMW X5 2010 , İstanbul Gaziosmanpaşa
BMW X5 2010
  • Dizel
  • Otomatik
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
399
387
1 Gün / 353
Aracı İncele
Gaziosmanpaşa/İstanbul, Türkiye - Gaziosmanpaşa/İstanbul
Özellikler
    Bmw X5 Araç Kiralama, Bmw Rent a Car, Bmw X5 Kiralık Araç

    Bmw X5 kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Bmw X5 Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.