Filtrele

Kiralık Alfa-Romeo Araçlar ve Fiyatları

Araç kiralama hizmeti ile Alfa-Romeo kiralık araba ilanlarına ulaşabilir, saatlik, haftalık, aylık veya günlük Alfa-Romeo marka kiralık araç imkanından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla rent a car hizmeti veren Garajyeri.com güvenilir ve kolay araba kiralamanızı sağlar. Araç kiralama fiyatlarını kıyaslayarak sahibinden ucuz oto kiralamanın tadını çıkarın. Garajyeri.com size araç sahibi ile konuşarak, araç kiralama talebinde bulunma imkanı sunar. Uygun fiyatlara, kolay araba kiralamanın ve aracını kiraya vermenin güvenceli adresi Garajyeri.com!

166 TL ile 166 TL / Gün arasında toplam 1 araç listelenmiştir. Fiyatlar TL olarak görülmektedir. Araç kiralama fiyatlarına kasko ve sigorta dahildir

Kiralık Alfa Romeo Giulietta 2013 , İstanbul Kağıthane
Alfa Romeo Giulietta 2013
  • Dizel
  • Manuel
  • Minimum : 24 Yaş ve 1 Yıl Ehliyet
  • Depozito : 300
  • Ort. Onay Süresi: 15 dk
  • Kaza Sigortası
178
166
1 Gün / 166
Aracı İncele
Yorumlar7
Çağlayan - Kağıthane/İstanbul
Özellikler
    Alfa-Romeo Araç Kiralama, Alfa-Romeo Rent a Car, Alfa-Romeo Kiralık Araç

    Alfa-Romeo kiralık araç seçeneklerinin en bol olduğu Garajyeri.com'da uygun fiyatlı sahibinden araba kiralamanın keyfini çıkarın. En ucuz, esnek ve yakın mesafeden araç kiralama fırsatını bulabileceğin tek adrestesin. Günlük, haftalık, aylık ya da farklı sürelerle araç kiralama talebini en uygun fiyatlarla Garajyeri.com'da araç sahipleri ile konuşarak karşılayabilirsin. Tüm araçların fiyatlarını karşılaştırıp ve dilediğin aracın sahibine kiralama isteği gönder. Alfa-Romeo Rent a Car için en uygun fiyat garantisini Garajyeri.com'da bulabilirsin.