Geleceğin ulaşım teknolojisi

Zaman ilerledikçe gelişen teknoloji hayatımızın her alanına etki yapıyor. Metropoller daha da kalabalıklaştıkça, gelişmeyen ulaşım teknolojisi bir süre sonra yetersiz kalıyor. Şimdiden bu sorunu gören mühendisler gelecek için çalışmalarını sürdürüyor. Elektrikli, otonom ve drone araçlar yakın gelecekte hayatımıza girecek.


EHang 184

bogaz-koprusu

İlk kez CES 2016’da gösterime sunulan EHang 184, yolcu taşıyabilen, otopilot özelliği olan bir drone. 200 kilogram ağırlığında olan bu drone 1,4 metre yüksekliğinde. 2-4 saat arasında şarj olduktan sonra 100km/s hızla 23 dakika seyahat edilebiliyor.

EHang 184, otopilot özelliği sayesinde seyahat yapan kişinin dronu kontrol etme gibi bir derdi olmuyor. EHang 184’in çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Gelecek on yıl içinde talep bazlı ulaşım araçlarından biri olmaya aday. Aşağıdaki videoda ürünün bu aşamaya kadar gelme sürecine dair bilgileri görebilirsiniz.


Faraday Future

bogaz-koprusu

Fuarda diğer ilgi çeken araç Faraday Future’ın FFZERO1 elektrikli aracıydı. Konsept ürün olan FFZERO1, 1.000 beygirlik motor gücü sayesinde 0’dan 100’e 3 saniyede çıkabiliyor. Elektrikli araçlar yarışında futuristik tasarımıyla kendine yer ediniyor. Tesla için yeni bir dişli rakip.
Aşağıda FFZERO1’ın tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.


Garajyeri 2016 Planları

bogaz-koprusu

Garajyeri.com olarak 2016 yılında, araç takip sistemi takılı araçların kapısını mobil uygulamadan açabiliyor olacağız. Geliştirilecek olan kiracı/araç sahibi eşleştirme algoritması ile araç kiralamak isteyenler, kendisine en uygun aracı kısa bir süre içinde bulabiliyor olacak.

Destek Hattı

0216 912 0507

Kiralama süreci

1

Saatlik veya günlük kiralama süresini belirle

2

Araç sahibiyle iletişime geç

3

Araç sahibinin onayından sonra ödemeni yap

4

Araç sahibinden aracı teslim al

Vitrindeki Kiralık Araçlar

Sahibinden Araç Kirala
android_play_store_iconapp_store_icon

Popüler Etiketler

gelecek arackiralama faradayfuture ehang

Yükleniyor...