Garajyeri Davet Sistemi Nasıl Çalışır?

Türkiye'nin kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri sayesinde araç sahipleri araçlarını kullanmadıkları zamanlarda kiraya vererek ek gelir elde ederken, araç ihtiyacı olanlar ise ihityaçlarına en uygun ve kendilerine en yakın aracı, uygun fiyata kolayca kiralayabiliyorlar. 

Garajyeri Davet Sistemi İle Daha Çok Kazanabilirsin!

Garajyeri paylaşım ekonomisi alanında hizmet veren ve kişiden kişiye araç kiralama ile bireysel araç kiralamayı daha kolay ve daha güvenli ghale getirmeyi başarmış bir uygulamadır. Garajyeri'nin başlatmış olduğu davet kampanyası dahilinde sisteme araç kiralaması ya da aracını kiraya vermesi için arkadaşını davet ederek de kazanman mümkün. 

 

Garajyeri Davet Sistemi Nedir? Nasıl Çaşır?

Garajyeri'nden araç kiralaması için arkadaşınızı sisteme davet ettiğinizde, bir sonraki kiralmanızda her ikinizde 20 TL indirim kazanırsınız. Garjyeri'nin başlatmış olduğu davet et kampanyası dahilinde aracını kiraya vermesi için sisteme arkadaşını davet etmeniz halinde yapacağı ilk 4 kiralamadan toplamda 200 TL kazanabilirsiniz. 

 

Garajyeri nasıl çalışır?

Aracını kiraya vermek isteyenler için: 

10 yaşından genç ve zorunlu trafik sigortası yapılmış araç sahipleri, garajyeri.com adresi üzerinden araç fotoğraflarını, ruhsat, plaka, kimlik ve IBAN numaralarını, e-posta adresleri ve telefon numaralarını girerek  sisteme kayıt oluyor.  Verilen bilgilerin doğruluğunu, geçerli sorgulama sistemleriyle kontrol eden Garajyeri, araç sahipleriyle iletişime geçerek üyeliklerini onaylıyor.  Siz de kullanmadığınız zamanlarda aracınızı kiraya vererek ek gelir elde etmeyi başarabilrsiniz. 

Araç kiralamak isteyenler için:

Araç kiralamak isteyenler de aynı şekilde kendilerinden istenilen bilgileri sisteme girerek üye olabiliyor. Garajyeri'nden araç kiralayabilabilmek için ise kiracıların minimum 21 yaşında olması, en az 1 yıllık ehliyete sahip olmaları, Facebook ile giriş gibi şartları karşılamaları gerekiyor. Size en uygun aracı kiralamak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz araca kiralama isteği göndermek.

Platformdaki araçların ne süreyle, hangi zaman aralığında kiralanabileceği ve kira ücreti araç sahipleri tarafından belirleniyor ancak Garajyeri, kira taleplerinin piyasa üzerinde olmamasına özellikle dikkat ediyor. Araç kiralamak isteyen kullanıcılar lokasyon ve tarih seçerek arama yapıyor ve gelen sonuçlar içinden fiyat, model ve mesafe açısından en uygun olan araç için istekte bulunuyorlar.  Araç sahibi bu isteği onayladığında, kiracı Garajyeri üzerinden ödeme yapıyor ve gidip anahtarı elden teslim alıyor. Araç iade edilinceye kadar Garajyeri hesabında tutulan kira bedeli, aracın teslimiyle birlikte araç sahibine iletiliyor.

Araç güvenliği nasıl sağlanır?

Garajyeri hem araç sahibi, hem de araç kiralamak isteyenler için çok önemli olan araç güvenliğini, Doğa Sigorta ile oluşturduğu Türkiye’nin ilk ‘Kişiden kişiye araç kiralama sigortası’ ile sağlıyor. Araçlar, kiralama süresi boyunca Doğa Sigorta güvencesi altına alınıyor. Ayrıca, kiralama boyunca sigortaya ek olarak 7/24 yol yardımı ve çekici hizmeti de sağlayan Garajyeri, oldukça iddialı bir sistem sunuyor. Bunun yanı sıra kendi geliştirdiği araç takip sistemiyle ek bir güvenlik katmanını devreye sokan platform kullanıcıları, istekleri doğrultusunda cihaza sahip olarak bu hizmetten de yararlanabiliyorlar.

 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala