En Güvenilir Araçlar Hangileri?

Euroncap ve İHS’nin yapmış olduğu testlerde 5 yıldız almış en güvenilir araçlar hangileri? Euroncap ve İHS’nin güvenlik barajını aşmayı başaran araçları sizin için listeledik.

 

en güvenilir araçlar

Honda  en güvenilir araçlar listesinde Accord serisi hem güvenilirliği hem dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

en güvenilir araçlar

 

 Chrysler 200 üst sınıflardaki güvenli otomobilleriyle iddiasını sürdürüyor.

 

en güvenli araçlar

Nissan Altima, modeli ile kalitenin standartlaşmış halini kullanıcılarına sunuyor.

en güvenilir araçlar

 

Volvo güvenli araç denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri, 2020 hedefini  hiçbir Volvo otomobilin ölümlü kazaya sebebiyet vermemesi olarak duyuran marka da en güvenilir araçlar listesinde yer alıyor.

resim11

 

Volkswagen Passat, sınıfının en çok sevilen modellerinden biri olmanın hakkını veriyor ve güvenilir araçlar listesinde yer alıyor. 

en güvenli araçlar

Mercedes-Benz , S serisi  ve diğer tüm modelleri ile güvenli araç konusunda aldığı yüksek puanlarla en güvenilir araçlar listesinde yer buluyor.

Audi A6

Audi A6, sunduğu donanım ve güvenlik özellikleri ile en güvenilir araçlar listesinde kendine yer bulmayı başarıyor. Üst segment otomobiller arasında en bilinen modellerden birisi olan A6 kullanıcılarına sağladığı özellikler ile aynı zamanda tercih oranlarını da yükseltiyor.

Mazda 6 serisi

Mazda 6, D sınıfının en çok sevilen ve en sorunsuz araçlarından biri olarak kullanıcıları için güvenilir araçlar listesinde yer almayı başarmıştı zaten. Yapılan değerlendirmeler de bunu haklı çıkarır nitelikte oldu ve Mazda 6, aldığı yüksek puanlar ile kalitesinden ödün vermediğini ispatlamış oldu. Araç özelllikle önden çarpmalarda sürücüsüne yüksek güvenlik sağlıyor.

 

 

Size en uygun arabayı kolayca güvenli kiralamak için sizleri Garajyeri‘ne bekliyoruz.

 

 

 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala