Sömestr tatili için planlarınız hazır mı?

Sömestr tatili bu cuma günü yani 22 Ocak’ta başlıyor, 7 Şubat’a kadar sürüyor. Tatil planı hazır olanlar cumayı iple çekmeye başladı bile. Tatile gidiş yerini ve ulaşım şeklini belirleyen kişiler; uçak bileti, otobüs bileti veya araç kiralama rezervasyonunu yaparak düşük ücretlerden yararlanabildiler. Son dakikaya kalanlar nispeten daha pahalı fiyatlarla karşılaşıyorlar. Bu durumu fırsat bilet uçak, otobüs firmaları bilet fiyatlarını bu dönemde biraz daha yükseltiyorlar.

ucak

Tatile araçla gitmek isteyip araca sahip olmayanlar ise araç kiralamayı tercih ediyor. Bu sömestrda kendi aracıyla yola çıkacaklar dikkatli olmalı. Tatil boyunca Türkiye’nin farklı yerlerinde farklı zamanlarda kar bekleniyor. Gidilecek güzergah ve zaman belirlendikten sonra gün gün hava durumuna bakılıp hazırlıklı olunmalı. Kar lastikleri araçta kesin bulunmalı. Lasitk zincirleri de her ihtimale karşı bulundurulmalı. Aracınızın bakımını yola çıkmadan yaptırın. Stepne, takım çantası, ilk yardım çantasının eksiksiz ve tam olduğundan emin olun.

Henüz tatil planı belli olmayanları ve son dakika planı ile tatile çıkacakları pahalı bilet fiyatları bekliyor olacak. Bunun yerine Garajyeri’nden araç kiralayarak daha rahat ve ucuz bir şekilde ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Garajyeri’ndeki araçların fiyatları tatil dönemlerinde yine sabit kalır. Yüksek fiyatlarla karşılaşmazsıınız. Şu an aktif olan 210 adet araçtan dilediğiniz türde aracı bulabilirsiniz.

volkswagen-t1-model-mashinka

 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala