Şoförlü Araç Kiralama İhtiyacınız Olduğunda Garajyeri Yanınızda

Türkiyenin kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek ve araç paylaşımının yaygınlaşmasını sağlamak için kendini geliştirmeye ve yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Garajyeri kullanıcıları artık şoförlü araç kiralama konusunda da ihtiyaçlarına en uygun arabayı Garajyeri internet sitesi ya da Android ve IOS uyumlu mobil uygulaması sayesinde kolayca kiralayabiliyor. 

Garajyeri ile uygun fiyata, güvenilir ve kolay bir şekilde kolayca şoförlü araç kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz. İster havalimanı transferlerinizde ister iş gezilerinizde şoförlü araç kiralama yapabilir, VIP araç kiralamanın en kolay halini deneyimleyebilirsiniz. VIP araçlarımızın yanında günlük kullanımınız için ekonomi ve orta büyüklükte araçlar da listelenmektedir. Şoförlü araç kiralama için gördüğünüz fiyatlara şoför ücreti dahildir. Üstelik şoförlü araç kiralamanızı saatlik, günlük, aylık olarak da yapabilirsiniz.

Düğün, nişan gibi özel günlerinizde, iş gezilerinizde ya da toplantılarınızda, özel günlerde ulaşım sorununu ortadan kaldırmak ve rahat bir yolculuk için şoförlü arça kiralma ihtiyacınız için Garajyeri'nde uygun fiyata ve kolayca şoförlü araç kiralayabilirsiniz. 

İhtiyacınız Olduğunda Garajyeri'nde Taahhütsüz Uzun Dönem Araç Kiralayabilirsiniz!

Garajyeri uzun dönem araç kiralama ihtiyacınızda da yanızıda! İhtiyacınıza en uygun aracı çek, senet, taahhüt gibi sorunlarla uğraşmadan Garajyerinden kolayca kiralayabilirsiniz. Aylık araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama fiyatlarını karşılılaştırabilir Taahhütsüz şekilde uygun fiyatlara araba kiralayabilir ve aylık kiralık araçları inceleyebilirsiniz. Türkiye'nin her ilinde aylık kiralık araçlarla bütçenize uygun ve ucuz uzun dönem araç kiralamanın tadını çıkarın. Bireysel uzun dönem araç kiralamada da size en yakın adres Garajyeri.com. Araçları inceleyin ve size en uygun gelen kiralık arabayı bulup rezervasyonu tamamlayın. Üstelik " Vale " hizmetinden faydalanarak kiraladığınız aracı kapınızda teslim alabilirsiniz. 

Uzun dönem araç kiralama süreci ile ilgili detaylı bilgiye "Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Garajyeri" başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm kiralama ihtiyaçlarınızda bizlere çağrı merkezimizden ulaşarak canlı destek alabilirsiniz.

 

 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala