Sıfır Sermaye ile İş Kurmak Artık Çok Kolay

Sıfır sermaye ile iş kurma yöntemlerinden biri olan kendi aracınızı kiralamayı bu yazımızda anlatıyoruz. Garajyeri’nde boşta duran aracınızı kiraya vererek hiç sermaye harcamadan ayda 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Aracınızı Garajyeri‘ne eklemek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Daha sonrasında, size gelecek kiralama isteklerini kabul ederek kiralamalara ve ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Sıfır sermaye ile iş kurma yöntemlerinden biri olan aracınızı kiraya vermek

Aracınızı kiralamak için rent a car şirketi açmanıza, bir vergi levhası almanıza gerek yok. Şirket açıp, aracın sigortası için katlanmanız gereken rent a car kaskosunu da yapmanız gerekmemektedir. Aracınızı en kolay şekilde kiraya vermek için Garajyeri.com’a kaydetmeniz yeterli. Bu sayede aracınızı kullanmadığınız zamanlarda kiraya vererek ek gelir elde etmenizi sağlar. Aracınızı dilediğiniz zaman kendiniz de kullanabilirsiniz.

Aracınızı Garajyeri’nden kiraya vererek sıfır sermaye ile işinizi yürütmeye başlayabilirsiniz. Aracınız Garajyeri’nden kiralandığı sürece ek olarak kaskolanmaktadır. Böylece, aracınıza normal kasko veya rent a car kaskosu yaptırmanıza da gerek kalmaz. Sadece zorunlu trafik sigortanızı yaptırmış olmanız yeterli.

İnternetten oturduğunuz yerden, kolayca aracınızı kiralayıp ek gelir elde edebilirsiniz. Tüm kiralama işlemlerinizi Garajyeri.com internet sitesinden veya Garajyeri iOS ve Android uygulamasından takip edebilirsiniz. Kiralama günü, kiracı ile buluşarak anahtarı teslim etmeniz yeterli.

Aşağıdaki formu doldurarak aracınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Araçtan sorumlu ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Aklınıza takılan sorulara aşağıdaki videolardan cevap bulabilirsiniz. Bize her zaman 0216 912 05 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Aracını kiraya verebilmen için şartlar neler?

Kiralama süreci nasıl işler?

Kiracıya nasıl güveneceğim?

Araçlar sigortalanıyor mu?

Trafik, park cezası ya da geçiş sistemlerinin kullanılması durumunda ne yapılır?

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala