Aylık Araç Kiralamanın Kolay Yolu: Garajyeri

Bireysel uzun dönem kiralamarınızda da Garajyeri yanınızda! Yıllık, aylık uzun dönem araç kiralama için yapmanız gereken tek şey Garajyeri'ne üye olup aylık kiralama yapmak istediğiniz araca istek göndermek. Artık aylık araç kiralama işlemlerinizde de Garajyeri sizinle!

Taahhütsüz Aylık Araç Kiralamanın En Kolay Yolu: Garajyeri

Türkiye'nin ilk ve tek kişiden kişiye araç kiralama platformu olarak hizmet veren Garajyeri, size en uygun ve en yakın aracı uygun fiyata kiralamanıza olanak sağlar. Arabaya ihtiyacınız olduğu an Garajyeri mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden aradığınız özellikleri seçerek size en uygun aracı kolayca kiralayabilirsiniz. 

Günlük, haftalık, saatlik kiralamalarda; uygun fiyat, yakınlık ve hızlı araç kiralama olanağı sunan Garajyeri, şimdi de aylık ve uzun dönem kiralamalarda sizinle. Aylık kiralamalarda ihtiyacınız olan ve aradığınız özelliklerdeki aracı sahibinden kolayca kiralamanız için tek yapmanız gereken, kiralamak istediğiniz araca istek göndermek. İsteğiniz onaylandıktan sonra ödemeyi sistem üzerinden gerçekleştirip, aracınızı teslim alabilirsiniz.

Uzun Dönem Kiralamalarda Vale İle Aracınız Kapınızda!

Aylık kiralık araçlarda özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun aracı kolayca seçebilirsiniz. Taahhütsüz aylık ve uzun dönem araç kiralamada dilerseniz aracı kapınızda teslim alabilirsiniz. Garajyeri'nin sağladığı vale hizmeti sayesinde, seçtiğiniz araca kiralama isteği gönderirken vale talebinde bulunarak aracı kapınızda teslim alıp, konforun keyfini sürebilirsiniz.

 Garajyeri ile artık aylık araç kiralamak çok kolay : Aracını seç, istek gönder ve  teslim al ! Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sahibinden Araç Kirala

Aracını Kirala