Türkiye'nin her bir köşesi, Garajyeri

Sana uygun aracı saatlik, günlük ya da aylık olarak kiralayabilirsin.

Artık Garajyeri Arabaları da Var

Sana yakın olanı hemen kirala, Vale ile kapına gelsin.

Basında Garajyeri

haberturkwsjbloomberghtwebrazzikanaldarabam

Güncel Kampanyalar

Garajyeri araç paylaşım platformu mu? O da neymiş ki?

Biz demiyoruz kullanıcılarımız diyor

Garajyeri’ni kullananlar, kullanacaklara anlatıyor Herkes çevresindeki en yakın aracı bir tık uzağında Garajyeri’nde buluyor. Sen de en uygun fiyatlarla dilediğin aracı kolayca kirala.

Adem

Harika bir araç zaten sıfıra yakın çok temiz kullanması çok keyifli Yusuf Bey iyi ve güler yüzlü bir adam bütün Garajyeri üyelerine ve çevreme tavsiye ediyorum müsaitse başka araçlara bakmaya gerek yok.

Cem

Gayet memnun kaldım ilk defa Garajyeri'ni kullandığım için bana yapmam gerekenler konusunda yardımcı da oldu her şey çok iyiydi teşekkürler.

Murat

Çok pratik ve kolay bir deneyim oldu. Fatih'te çok anlayışlı davrandı ve aracı benim bulunduğum yere kadar getirip teslim etti. Teşekkürler Garajyeri teşekkürler Fatih.

Mehmet

Teşekkür ederim Garajyeri'ne çok güzel bir site. Rent a Car ofislerine gitmekle zaman harcamıyoruz. Osman Bey çok güzel bir insan tanıdığıma memnun oldum aracı çok konforlu.

Mustafa

Çok memnun oldum gerçekten çok değerli bir insan artık daha başka bir yerden araç kiralamam ayrıca Garajyeri'ne de teşekkür ederim verdikleri iyi hizmetlerden ötürü.

Sinan

Garajyeri.com aracılığıyla yeni bir dost kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisi çok kibar ve çok misafirperver bir insan. Çayını kahvesini içip, güzel bir muhabbetle yeni dostluklara yelken açtık...

Taşkın

Kendisine teşekkür ediyorum. Araç ekonomik yakıt çok güzel ... Ümit abimiz de gayet samimi ve sıcak.. Başka adres aramaya ve ıvır zıvırla uğraşmaya gerek kalmadı sanırım Garajyeri uygulaması ayrı bir güzel ve güvenilir... Teşekkürler. .

Muhammet

Çok beyefendi centilmenliği ve yardım severliğinden dolayı teşekkür ederim Halil Bey'e ayrıca Garajyeri personellerine de teşekkür ederim.